Interpretacja wymagań standardu branży motoryzacyjnej IATF 16949:2016

Potwierdzenie:

Certyfikat – BIS Best Industry Solutions

Czas trwania:

2 dni 

Zawartość szkolenia:

Zawartością szkolenia są wymagania normy ISO 9001:2015 w odniesieniu do systemu zarządzania jakością, ról i odpowiedzialności, zasobów materialnych i zasobów personalnych, działań operacyjnych, monitorowania i pomiarów oraz ciągłego doskonalenia. Standard IATF 16949:2016 rozszerza podstawowe ujęcie normy ISO 9001:2015 o wymagania przemysłu motoryzacyjnego w każdym obszarze. Odnosi się wprost do konieczności ujęcia specyficznych wymagań klienta w odniesieniu do systemu jakości. Wymagania standardu IATF 16949:2016 stanowią podstawę do współpracy w łańcuchu dostaw na etapie klient – dostawca. Standard IATF 16949 określa jako podstawę do rozwoju dostawców normę ISO 9001 a docelowo certyfikację na zgodność z wymaganiami niniejszego standardu. 

Dla kogo:

Inżynierowie jakości od strony klienta, inżynierowie jakości od strony dostawców. Pełnomocnicy ds. systemów zarządzania jakością, audytorzy wewnętrzni systemów zarządzania jakością, pracownicy obszarów jakości, technologii i produkcji. 

Wymagania od uczestnika:

Podstawowa wiedza z zakresu systemów zarządzania jakością 

Potwierdzenie nabytej wiedzy:

Test 

Cena: 1490 PLN (netto)

W cenie są zawarte materiały szkoleniowe, certyfikat ze szkolenia. W przypadku szkoleń stacjonarnych przerwy kawowe, posiłek wraz z deserem. 

cropped-Logo-z-registred-1

Zapisz się na szkolenie