Wymagania prawne i regulacyjne dla najwyższego kierownictwa

Potwierdzenie:

Certyfikat – BIS Best Industry Solutions

Czas trwania:

1 dzień 

Zawartość szkolenia:

Zawartością szkolenia jest przegląd Dyrektyw Unii Europejskiej w zakresie bezpieczeństwa produktu, wymagań w zakresie homologacji, które przekładają się na testy i badania w organizacji, przegląd regulacji Europejskiej Komisji Gospodarczej ONZ, przegląd zidentyfikowanych ryzyka w odniesieniu do bezpieczeństwa wyrobu na stronach rządowych polskich jak i Unii Europejskiej. Zaprezentowanie możliwości wyszukiwania wymagań, przegląd rysunków technicznych w zakresie wymagań jakości i środowiska. 

Wskazanie umiejscowienia wymagań w przypadku tworzenia ofert dla klientów. Podczas szkolenia zostaną zaprezentowane odniesienia do konkretnych uregulowań a także jest możliwość porównania istniejących w organizacji z aktualnymi na rynku. Zakres szkolenia obejmuję również zaprezentowanie procesu identyfikacji, przekazywania, dystrybucji wymagań prawnych i regulacyjnych w odniesieniu do łańcucha dostaw.

Dla kogo:

Najwyższe kierownictwo w organizacji: prezesi, kierownicy i dyrektorzy, osoby odpowiedzialne za identyfikację wymagań prawnych w organizacji. 

Wymagania od uczestnika:

Podstawowa wiedza z zakresu funkcjonowania organizacji 

Potwierdzenie nabytej wiedzy:

Test 

Cena: 790 PLN (netto)

W cenie są zawarte materiały szkoleniowe, certyfikat ze szkolenia. W przypadku szkoleń stacjonarnych przerwy kawowe, posiłek wraz z deserem. 

cropped-Logo-z-registred-1

Zapisz się na szkolenie