Warsztaty analizy ryzyka w oparciu o dostępne podręczniki oraz normy

Potwierdzenie:

Certyfikat – BIS Best Industry Solutions

Czas trwania:

2 dni 

Zawartość szkolenia:

Szkolenie zawiera odniesienia do wymagań w zakresie dostępnych metod przeprowadzania analizy ryzyka ze szczególnym uwzględnieniem norm ISO i podręczników branżowych stosowanych w motoryzacji takich jak na przykład FMEA. Uczestnikom szkolenia przedstawione będą wymagania w postaci warsztatu oraz prowadzonych ćwiczeń przez co tematyka przeprowadzanej analizy stanie się lepiej przyswajalna gdyż oparta o prawdziwe przykłady pochodzące z organizacji. 

Analiza ryzyka zawiera również odniesienia do punktacji i możliwości oceny poprzez opisanie kryteriów. Uczestnicy poznają techniki przeprowadzania tej analizy poprzez szczegółowe omówienie 7 kroków wg standardu motoryzacyjnego dla wyrobu jak i dla procesów produkcyjnych. Szkolenie zawiera opis przygotowania do przeprowadzenia analizy ryzyka, budowę drzewa z zastosowaniem metody FTA, ocenę zidentyfikowanego ryzyka wg ogólnych kryteriów, metody poszukiwania przyczyny jak i określenie działań korygujących.

Dla kogo:

Technolodzy, osoby odpowiedzialne za projektowanie wyrobu jak i procesów produkcji, pracownicy produkcji, inżynierowie jakości, inżynierowie dostawców, kierownicy 

Wymagania od uczestnika:

Podstawowa znajomość wymagań branży motoryzacyjnej, przemysłowej 

Potwierdzenie nabytej wiedzy:

Test 

Cena: 1190 PLN (netto)

W cenie są zawarte materiały szkoleniowe, certyfikat ze szkolenia. W przypadku szkoleń stacjonarnych przerwy kawowe, posiłek wraz z deserem. 

cropped-Logo-z-registred-1

Zapisz się na szkolenie