Audytor wewnętrzny zintegrowanych systemów ISO 9001 i ISO14001

Potwierdzenie:

Certyfikat – BIS Best Industry Solutions

Czas trwania:

2 dni 

Zawartość szkolenia:

Zawartość szkolenia dotyczy wymagań zarówno normy ISO 9001:2015 w zakresie systemu zarządzania jakością jak i ISO 14001 dotyczącej systemu zarządzania środowiskiem. Z uwagi na to, że normy są zbudowane wg struktury HLS (High Level Standard), wiele dokumentów ma wspólny mianownik. Uczestnik szkolenia zapozna się z wymaganiami obu norm od strony teoretycznej jak i praktycznej. Każdy z punktów wymagań zakończony będzie ćwiczeniem praktycznym w celu weryfikacji nabytej wiedzy. 

Podczas szkolenia zostaną również zaprezentowane wytyczne do audytowania wg. normy ISO 19011 zawierającej informacje na temat zaplanowania audytu, przygotowania się i przeprowadzania audytu, opracowania niezgodności oraz raportu zamykającego czynności audytowe. Kończąc szkolenie uczestnik będzie w stanie samodzielnie przygotować się do czynności związanych z audytem jak i go przeprowadzić na zidentyfikowanych procesach w organizacji.

Dla kogo:

Kandydaci na audytorów wewnętrznych systemu jakości i środowiska, obecni audytorzy, inżynierowie jakości i środowiska 

Wymagania od uczestnika:

Podstawowa wiedza z zakresu systemów jakości i środowiska 

Potwierdzenie nabytej wiedzy:

Test 

Cena: 1390 PLN (netto)

W cenie są zawarte materiały szkoleniowe, certyfikat ze szkolenia. W przypadku szkoleń stacjonarnych przerwy kawowe, posiłek wraz z deserem. 

cropped-Logo-z-registred-1

Zapisz się na szkolenie